Terašu montāža – no projektēšanas līdz montāžai. Mūsu speciālisti palīdzēs jums izvēlēties optimālākās WPC terases uzstādīšanas iespējas un vispiemērotākos materiālus jūsu projektam. OneWood terases montāžas iespēju klāsts ļauj izvēlēties individuālam projektam piemērotākos materiālus un konstrukcijas. rādīt vairākMontējot terasi uz zemes, jūs varat izvēlēties no trim variantiem: uz QuickSet polimēra, uz betona vai metāla skrūvju pāļiem. Montējot uz sablīvētas grunts / šķembas, var izmantot: regulējamus balstus /atbalstus. Montējot uz sagatavotas viendabīgas cietas virsmas (balkona grīda, bruģis, betons, flīzes), ieteicams izmantot: regulējama augstuma balstus vai WPC kompozītmateriāla sijas (bez augstuma regulēšanas).

rādīt mazāk

Terases uzstādīšana uz zemes

Terase uz sablīvētas zemes

Terase uz cieta seguma

Koksnes polimēra kompozītmateriāla terasēm iesakām izmantot tikai laika apstākļiem izturīgu rāmi. Mēs iesakām izvēlēties cinkota metāla, alumīnija vai kompozīta profilus.

Kvalitatīvi materiāli var ietekmēt terases montāžas izmaksas, taču šis ieguldījums ievērojami pagarinās terases kalpošanas laiku. Pareizs profilu izvietojums ir svarīgs arī terases stabilitātei un izturībai.

Mēs varam piedāvāt klientiem līdz 4,2 m garus dēļus, un, ja nepieciešams, mēs bez papildus maksas saražosim dēļus pēc individuāla garuma.