WPC kompozītmateriāla dēļu kopšana un apkalpošana

Koksnes polimēra kompozītmateriāla terasēm nav nepieciešama apkope. WPC galvenā kopšana ir tīrīšana un mazgāšana pēc nepieciešamības. Lai uzturētu tīrību, jums būs nepieciešami vienkārši instrumenti: slota, ziepjūdens, sūkļi. Mēs iesakām izvēlēties slotu ar mīkstākiem sariem, lai nesaskrāpētu dēļu virsmu. Vislabāk ir notīrīt pēc dēļu parauga. Kompozītu virsmu tīrīšanai izvēlieties šķīdumus un tīrīšanas līdzekļus ar neitrālu pH līmeni. Spēcīgāki tīrīšanas līdzekļi var izbalināt un neatgriezeniski mainīt virsmas krāsu. Izvairieties arī no rūpnieciskām ķīmiskām vielām, jo tās var neatgriezeniski balināt un sabojāt virsmas.

Lai iegūtu vēl labākus rezultātus, izmantojiet augstspiediena tīrītāju. Šī ierīce ir īpaši noderīga lielāku uzkrāto netīrumu noņemšanai. Lietojot augstspiediena tīrītāju, turiet sprauslu ne tuvāk kā 30 cm attālumā no mazgājamās virsmas.

Ilgstoši izmantojot terasi, var rasties neizteikti skrāpējumi. Dziļākas skrambas var viegli noņemt, slīpējot ar rupju smilšpapīru (40-100). Slīpēšana jāveic terases dēļu raksta virzienā. Pareiza WPC uzturēšana nodrošinās lielisku terases stāvokli un ilgāku kalpošanas laiku.