Žogi un vārti no koksnes polimēra kompozītmateriāla WPC ir praktiska izvēle. No kompozītmateriāla dēļiem izgatavoti žogi, teritoriju vārti un vārtiņi kalpos ilgus gadus. WPC dēļi ir izturīgi pret UV stariem, mitrumu, puvi, rūsu un lobīšanos. To uzturēšana ir ļoti vienkārša, jo nav nepieciešams tos impregnēt vai krāsot. Mēs varam piedāvāt kvalitatīvas un izturīgas konstrukcijas dažāda veida vārtiem un vārtiņiem.

Veramie vārti

pagalma vārti

Veramie, dviviru vārti ir nokomplektēti ar stabiem 80x80mm vai 100x100mm, regulējamām eņģēm, integrētu slēdzeni, rokturi, apakšējiem vārtu aizbīdņiem, kā arī vārtu atduri, kas iestiprināta uz pamatnes vai iebetonēta.

Vārtiņi ir nokomplektēti ar stabiem 80x80mm vai 100x100mm, regulējamām eņģēm, papildu 40x30mm profilu, kurā integrēta standarta vai elektromagnētiskā slēdzene, un integrētu rokturi.

veramu kompozītmateriālu furnitūra

Bīdāmie vārti

vārti no kompozītmateriāla dēļiem

Lauka vārtu komplektācijā ietilpst: ruļļu bloki 2 gab., atbalsta gultņi 2 gab, papildu profili 80x40mm ar integrētiem virziena rullīšiem un integrētu slēdzeni, stabi 80x80mm 3 gab, uztveršanas kārba un rokturis.

bīdāmie vārti no kompozītmateriāla furnitūras

Vārtu sagatavošana automatizācijai

vārtu plaukts automatizācijai

Automātiski atveramiem vārtiem apakšējais kāsis ir speciāli sagatavots automātikas zobstieņa piestiprināšanai. Papildu profils nosedz zobstieni, kas piešķir vārtiem papildu aizsardzību un estētisku izskatu.