Galvenā » Products » Āra flīze Flow Smoke

Āra flīze Flow Smoke

55.80  /m²

GeoCeramica® ir jauns un revolucionārs grīdas segums. Āra flīzes sastāv no: augstas kvalitātes itāļu keramikas flīzes, AquaFerm® savienojošās sastāvdaļas starp keramikas flīzēm un drenāžas slāni Stabikorn®, betona pamatnes.

Izbaudiet stilīgu itāļu keramiku ar augstas kvalitātes īpašībām un salīdzinoši vienkāršo betona flīžu montāžas izmaksas salīdzinājumā ar tradicionālajām 2 vai 3 cm akmens flīzēm.

 

Krāsa: Evoque Beige

 

Izmērs: 600x600x40mm

Pēc daudzu gadu testēšanas ir izdevies apvienot divus principiāli atšķirīgus materiālus. Šis holandiešu izgudrojums tiek saukts par GeoCeramica®, kas nozīmē “keramika uz betona”. Šie materiāli ir izturīgi pret dažādiem laika apstākļiem: mitrumu, aukstumu un karstumu.

AquaFerm® ir savienojoša, elastīga pasta starp īpašu Stabikorn® pamatni un keramikas flīzēm. Ražošanas procesā Stabikorn® tiek uzklāts AquaFerm® slānis. Ūdens reakcija ar pastu pastiprina kontaktu starp apakšējo slāni un keramikas flīzēm, un šis process turpinās pirmajos mēnešos. Jo vairāk mitruma, jo stiprāka ir sasaiste. Tas ir aktuāli mūsu klimatiskajos apstākļos.

Keramika ir nesaraujami savienota ar ūdenscaurlaidīgo Stabikorn® slāni ar integrētajām starplikām. Nosakot Stabikorn® biezumu, tika ņemts vērā ideālais svars, nodrošinot stabilitāti un izturot lielas slodzes.

Weight31.50 kg
Dimensions600 x 600 x 40 mm